ویزای انگلستان

ویزای انگلستان

در ابتدا به عرض اشخاصی که قصد مسافرت به انگلستان را دارند می رسانیم از آنجایی که ویزاهای ورود به کشور انگلیس موارد زیادی دارد لذا بسته به نوع ویزا درخواست و مدارک متقاضی متفاوت خواهد بود .

آنچه که بیشتر در اینجا به آن می پردازیم نوع ویزای توریستی یا ویزای دیداری این کشور می باشد که اکثریت علاقمند به دریافت این نوع ویزا هستند

ویزای توریستی انگلیس شش ماهه بوده و چندین بار ورود می باشد و فرد دارنده ویزا در طول مدت معین شده توسط افسر و تاریخ شروع و تاریخ پایان می تواند چندین مرتبه ورود و خروج به کشور انگلیس را داشته باشد.

ویزای دیداری انگلیس شامل دیدار پدر و مادر، خواهر، برادر و فرزند و در جایگاههای بعدی اقوام درجه دو و سه می گردد.

آنچه مسلم است داشتن دعوتنامه از فرد معتبر با مدارک معتبر بسیار در دریافت ویزا موثر می باشد.

ویزاهای دیداری شامل ویزای کوتاه مدت شش ماهه و بلند مدت یک ساله، دوساله، ۵ ساله و ده ساله می شود و نوع ویزا چند بار ورود می باشد.

هزینه بررسی پرونده ارائه شده در هریک از انواع این ویزا متفاوت می باشد.

در حال حاضر در تهران، آنکارا،  استانبول، ابوظبی و دبی برای ایرانیها امکان انگشت نگاری وجود دارد.

مدارک مورد نیاز و سوالات مربوط  پیوست می باشد.

تکمیل فرم درخواست ویزا به صورت آنلاین می باشد و پرداخت از طریق ویزا کارت انجام می گیرد

و این شرکت جهت ثبت درخواست متقاضی در صورت داشتن دعوت نامه آمادگی لازم را دارد.

دعوت نامه ویزای توریستی

دعوت نامه یک نامه رسمی است که از طرف میزبان برای مهمان تنظیم می گردد و شرایط و ضوابط خاصی را با توجه به قوانین ورود و مالیاتی و پلیس کشور محل ورود را دارا می باشد

کلیه دعوتنامه ها می بایست رسمی و توسط اداره مهاجرت یا پلیس و یا دفاتر رسمی تایید مدارک دعوت کننده در داخل کشور محل اقامت به تایید رسمی رسیده باشد

فردی که دعوتنامه مینویسد یایستی مسئول مواردی که در برگه قید می نماید باشد عموما در دعوتنامه اطلاعات شناسایی فرد به همراه هدف از سفر متقاضی درج می گردد. محل اسکان و چگونگی پرداخت آن نیز مطرح می گردد همینطور زمان خروج مهمان از آن کشور می بایست درج شود.

فرد دعوت کننده می بایست تمامی اطلاعات خود را ثبت نماید و در دعوتنامه قید گردد که پشتیبان مالی شما خواهد بود و نسبت به موضوع می بایست مدارک مالی و مالیاتی خود را ضمیمه نماید در خصوص کشورهای اروپایی و انگلیس و امریکا ارائه سه ماهه فیش حقوقی الزامی است و در خصوص کشور کانادا صرفا ارائه برگه های مالیاتی و نامه کار کافی می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *